Görsel mevcut değil
STP16CPC26TTR 16 Kanal 90mA 24-TSSOP LED Sürücü Entegre Devre
STP16CPC26TTR
- Üretici
- STMicroelectronics
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
STP16CPC26TTR 16 Kanal 90mA 24-TSSOP LED Sürücü Entegre Devre Hakkında
STMicroelectronics STP16CPC26TTR, 16 çıkışlı lineer LED sürücü entegresidir ve kanal başına 90 mA akım sağlar. Analog dimleme destekler, shift register topolojisine sahiptir ve 24-TSSOP SMD pakettedir. 3V–5.5V besleme aralığında çalışır, çıkış gerilimi 20V’a kadar ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 125°C arasındadır.
STP16CPC26TTR IC LED DRVR LIN DIM 90MA 24TSSOP
| Ürün Kodu | STP16CPC26TTR |
| Applications | Lighting |
| Current - Output / Channel | 90mA |
| Dimming | Analog |
| Frequency | 30MHz |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 16 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-TSSOP |
| Topology | Shift Register |
| Type | Linear |
| Voltage - Output | 20V |
| Voltage - Supply (Max) | 5.5V |
| Voltage - Supply (Min) | 3V |