Görsel mevcut değil
STM32L476ZGT6 144-LQFP Mikrodenetleyici Entegre Devre
STM32L476ZGT6
- Üretici
- STMicroelectronics
- Kılıf / Paket
- —
STM32L476ZGT6 144-LQFP Mikrodenetleyici Entegre Devre Hakkında
STM32L476ZGT6, STMicroelectronics üretimi ARM Cortex-M4 tabanlı 32-bit mikrodenetleyicidir. 1MB Flash, 128KB RAM, 80MHz çalışma hızı ve 114 I/O sunar; 144-LQFP (20x20) SMD pakettedir. CAN, I2C, SPI, UART/USART ve USB OTG gibi arayüzleri destekler, çalışma sıcaklığı -40°C ile 85°C aralığındadır.
STM32L476ZGT6 IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144LQFP
| Ürün Kodu | STM32L476ZGT6 |
| Connectivity | CANbus, EBI/EMI, I²C, IrDA, LINbus, MMC/SD, QSPI, SAI, SPI, SWPMI, UART/USART, USB OTG |
| Core Processor | ARM® Cortex®-M4 |
| Core Size | 32-Bit |
| Data Converters | A/D 24x12b; D/A 2x12b |
| EEPROM Size | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 114 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Package / Case | 144-LQFP |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, DMA, LCD, PWM, WDT |
| Program Memory Size | 1MB (1M x 8) |
| Program Memory Type | Flash |
| RAM Size | 128K x 8 |
| Speed | 80MHz |
| Supplier Device Package | 144-LQFP (20x20) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.71V ~ 3.6V |