Görsel mevcut değil
STM32L431CBT6 48-LQFP Mikrodenetleyici Entegre Devre
STM32L431CBT6
- Üretici
- STMicroelectronics
- Kılıf / Paket
- —
STM32L431CBT6 48-LQFP Mikrodenetleyici Entegre Devre Hakkında
STM32L431CBT6, ARM Cortex-M4 çekirdekli 32-bit mikrodenetleyicidir ve 128KB Flash ile 64KB RAM içerir. 48-LQFP (7x7) SMD pakette sunulur; CAN, I2C, SPI, UART/USART, QSPI gibi arayüzleri destekler. 1.71V-3.6V besleme aralığında çalışır ve -40°C ile 85°C sıcaklık aralığına uygundur.
STM32L431CBT6 IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48LQFP
| Ürün Kodu | STM32L431CBT6 |
| Connectivity | CANbus, I²C, IrDA, LINbus, QSPI, SAI, SPI, SWPMI, UART/USART |
| Core Processor | ARM® Cortex®-M4 |
| Core Size | 32-Bit |
| Data Converters | A/D 10x12b; D/A 2x12b |
| EEPROM Size | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 39 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Package / Case | 48-LQFP |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, DMA, PWM, WDT |
| Program Memory Size | 128KB (128K x 8) |
| Program Memory Type | Flash |
| RAM Size | 64K x 8 |
| Speed | 80MHz |
| Supplier Device Package | 48-LQFP (7x7) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.71V ~ 3.6V |