STM32L412KBT6 32-LQFP (7x7) Mikrodenetleyici Entegre Devre
294,91 TL
30,85 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
STM32L412KBT6
Stok Adedi
0
Fiyat
5,41 USD + KDV
STM32L412KBT6, ARM Cortex-M4 çekirdekli 32-bit mikrodenetleyicidir ve 128KB Flash bellek içerir. 80MHz hız, 26 I/O ve 10x12-bit ADC ile I2C, SPI, UART/USART ve USB gibi arayüzleri destekler. 1.71V-3.6V besleme aralığında çalışır ve 32-LQFP (7x7) SMD pakettedir.
STM32L412KBT6 IC MCU 32BIT 128KB FLASH 32LQFP
| Ürün Kodu | STM32L412KBT6 |
| Connectivity | I²C, Infrared, IrDA, LINbus, Quad SPI, SPI, UART/USART, USB |
| Core Processor | ARM® Cortex®-M4 |
| Core Size | 32-Bit |
| Data Converters | A/D 10x12b |
| EEPROM Size | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 26 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Package / Case | 32-LQFP |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, DMA, PWM, WDT |
| Program Memory Size | 128KB (128K x 8) |
| Program Memory Type | Flash |
| RAM Size | 40K x 8 |
| Speed | 80MHz |
| Supplier Device Package | 32-LQFP (7x7) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.71V ~ 3.6V |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!