STM32L412CBU6 48-UFQFPN (7x7) Mikrodenetleyici Entegre Devre
297,20 TL
31,09 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
STM32L412CBU6
Stok Adedi
0
Fiyat
5,44 USD + KDV
STM32L412CBU6, ARM Cortex-M4 çekirdekli 32-bit mikrodenetleyicidir ve 128KB Flash bellek içerir. 80MHz çalışma hızı, 1.71V–3.6V besleme aralığı ve 38 I/O hattı sunar. I2C, SPI, UART/USART, USB, Quad SPI, LIN ve IrDA gibi arayüzleri destekler; 48-UFQFN/UFQFPN (7x7) SMD pakettedir.
STM32L412CBU6 IC MCU 32BIT 128KB FLSH 48UFQFPN
| Ürün Kodu | STM32L412CBU6 |
| Connectivity | I²C, Infrared, IrDA, LINbus, Quad SPI, SPI, UART/USART, USB |
| Core Processor | ARM® Cortex®-M4 |
| Core Size | 32-Bit |
| Data Converters | A/D 10x12b |
| EEPROM Size | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 38 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Package / Case | 48-UFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, DMA, PWM, WDT |
| Program Memory Size | 128KB (128K x 8) |
| Program Memory Type | Flash |
| RAM Size | 40K x 8 |
| Speed | 80MHz |
| Supplier Device Package | 48-UFQFPN (7x7) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.71V ~ 3.6V |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!