STM32L073V8T6 100-LQFP Mikrodenetleyici Entegre Devre
383,56 TL
40,13 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
STM32L073V8T6
Stok Adedi
0
Fiyat
7,01 USD + KDV
STM32L073V8T6, ARM Cortex-M0+ çekirdekli 32-bit mikrodenetleyicidir; 64KB Flash ve 20KB RAM içerir. 100-LQFP (14x14) SMD pakette, 1.8V-3.6V besleme aralığında ve -40°C ile 85°C arasında çalışır. I2C, SPI, UART/USART, USB gibi arayüzleri ve 16x12-bit ADC ile 2x12-bit DAC birimlerini destekler.
STM32L073V8T6 IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP
| Ürün Kodu | STM32L073V8T6 |
| Connectivity | I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB |
| Core Processor | ARM® Cortex®-M0+ |
| Core Size | 32-Bit |
| Data Converters | A/D 16x12b; D/A 2x12b |
| EEPROM Size | 3K x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 84 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Package / Case | 100-LQFP |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT |
| Program Memory Size | 64KB (64K x 8) |
| Program Memory Type | Flash |
| RAM Size | 20K x 8 |
| Speed | 32MHz |
| Supplier Device Package | 100-LQFP (14x14) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.8V ~ 3.6V |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!