STM32L072KZT6 32-LQFP (7x7) Mikrodenetleyici Entegre Devre
355,74 TL
37,22 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
STM32L072KZT6
Stok Adedi
0
Fiyat
6,52 USD + KDV
STM32L072KZT6, ARM Cortex-M0+ çekirdekli 32-bit mikrodenetleyicidir ve 192KB Flash ile 20KB RAM içerir. 32MHz hızda çalışır, 1.65V-3.6V besleme aralığını destekler ve 32-LQFP (7x7) SMD pakettedir. I2C, SPI, UART/USART ve USB gibi arayüzlerin yanı sıra 10x12-bit ADC ve 2x12-bit DAC sunar.
STM32L072KZT6 IC MCU 32BIT 192KB FLASH 32LQFP
| Ürün Kodu | STM32L072KZT6 |
| Connectivity | I²C, IrDA, SPI, UART/USART, USB |
| Core Processor | ARM® Cortex®-M0+ |
| Core Size | 32-Bit |
| Data Converters | A/D 10x12b; D/A 2x12b |
| EEPROM Size | 6K x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 25 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Package / Case | 32-LQFP |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT |
| Program Memory Size | 192KB (192K x 8) |
| Program Memory Type | Flash |
| RAM Size | 20K x 8 |
| Speed | 32MHz |
| Supplier Device Package | 32-LQFP (7x7) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.65V ~ 3.6V |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!