STM32L071CBT7 ST 48-LQFP Mikrodenetleyici Entegre Devre
345,98 TL
36,20 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
STM32L071CBT7
Stok Adedi
0
Fiyat
6,37 USD + KDV
STM32L071CBT7, ARM Cortex-M0+ tabanlı 32-bit mikrodenetleyicidir ve 128KB Flash bellek içerir. 48-LQFP (7x7) SMD pakette sunulur; 37 I/O, 13x12-bit ADC ve I2C, SPI, UART/USART gibi arayüzleri destekler. 1.65V-3.6V besleme aralığında, -40°C ile 105°C arasında çalışır.
STM32L071CBT7 IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48LQFP
| Ürün Kodu | STM32L071CBT7 |
| Connectivity | I²C, IrDA, SPI, UART/USART |
| Core Processor | ARM® Cortex®-M0+ |
| Core Size | 32-Bit |
| Data Converters | A/D 13x12b |
| EEPROM Size | 6K x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 37 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Package / Case | 48-LQFP |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| Program Memory Size | 128KB (128K x 8) |
| Program Memory Type | Flash |
| RAM Size | 20K x 8 |
| Speed | 32MHz |
| Supplier Device Package | 48-LQFP (7x7) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.65V ~ 3.6V |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!