Görsel mevcut değil
STM32L051K6T6 32-LQFP (7x7) Mikrodenetleyici Entegre Devre
STM32L051K6T6
- Üretici
- STMicroelectronics
- Kılıf / Paket
- —
STM32L051K6T6 32-LQFP (7x7) Mikrodenetleyici Entegre Devre Hakkında
STM32L051K6T6, ARM Cortex-M0+ çekirdekli 32-bit mikrodenetleyicidir. 32KB Flash, 8KB RAM ve 2KB EEPROM içerir; 32MHz’e kadar çalışır ve 1.65V-3.6V besleme aralığını destekler. I2C, SPI, UART/USART ve IrDA haberleşme arayüzleri ile 27 I/O ve 10 adet 12-bit ADC kanalına sahiptir.
STM32L051K6T6 IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32LQFP
| Ürün Kodu | STM32L051K6T6 |
| Connectivity | I²C, IrDA, SPI, UART/USART |
| Core Processor | ARM® Cortex®-M0+ |
| Core Size | 32-Bit |
| Data Converters | A/D 10x12b |
| EEPROM Size | 2K x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 27 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Package / Case | 32-LQFP |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT |
| Program Memory Size | 32KB (32K x 8) |
| Program Memory Type | Flash |
| RAM Size | 8K x 8 |
| Speed | 32MHz |
| Supplier Device Package | 32-LQFP (7x7) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.65V ~ 3.6V |