STM32H743AII6 169-UFBGA (7x7) Mikrodenetleyici Entegre Devre
1.284,51 TL
134,38 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
STM32H743AII6
Stok Adedi
0
Fiyat
23,54 USD + KDV
STM32H743AII6, ARM Cortex-M7 çekirdekli 32-bit mikrodenetleyicidir; 480MHz hız, 2MB Flash ve 131 I/O sunar. CAN, Ethernet, USB OTG, SDIO, QSPI, SPI ve I2C gibi arayüzleri destekler. 169-UFBGA (7x7) SMD pakette, 1.62V–3.6V besleme ve -40°C ile 85°C çalışma aralığına sahiptir.
STM32H743AII6 IC MCU 32BIT 2MB FLASH 169UFBGA
| Ürün Kodu | STM32H743AII6 |
| Connectivity | CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, IrDA, LINbus, MDIO, MMC/SD/SDIO, QSPI, SAI, SPDIF, SPI, SWPMI, UART/USART, USB OTG |
| Core Processor | ARM® Cortex®-M7 |
| Core Size | 32-Bit |
| Data Converters | A/D 36x16b; D/A 2x12b |
| EEPROM Size | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 131 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Package / Case | 169-UFBGA |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT |
| Program Memory Size | 2MB (2M x 8) |
| Program Memory Type | Flash |
| RAM Size | 1M x 8 |
| Speed | 480MHz |
| Supplier Device Package | 169-UFBGA (7x7) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.62V ~ 3.6V |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!