Görsel mevcut değil
STM32H523CCU6 48-UFQFPN (7x7) Entegre Devre
STM32H523CCU6
- Üretici
- STMicroelectronics
- Kılıf / Paket
- —
STM32H523CCU6 48-UFQFPN (7x7) Entegre Devre Hakkında
STM32H523CCU6, STMicroelectronics üretimi ARM Cortex-M33F tabanlı 32-bit mikrodenetleyicidir ve 250MHz hızda çalışır. 256KB Flash ve 35 I/O içerir; CAN, I2C, SPI, UART/USART ve USB gibi arayüzleri destekler. 1.71V-3.6V besleme aralığında, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 48-UFQFN Exposed Pad (48-UFQFPN 7x7) SMD kılıftadır.
STM32H523CCU6 48-UFQFN Exposed Pad kılıfta üretilmiştir. ARM® Cortex®-M33F STM32H5 Microcontroller IC 32-Bit 250MHz 256KB (256K x 8) FLASH 48-UFQFPN (7x7)
| Ürün Kodu | STM32H523CCU6 |
| Core Processor | ARM® Cortex®-M33F |
| Core Size | 32-Bit |
| Speed | 250MHz |
| Connectivity | CANbus, FIFO, I2C, IrDA, LINbus, SMBus, SPI, UART/USART, USB |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, DMA, I2S, POR, PWM, WDT |
| Number of I/O | 35 |
| Program Memory Size | 256KB (256K x 8) |
| Program Memory Type | FLASH |
| EEPROM Size | - |
| RAM Size | 272K x 8 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.71V ~ 3.6V |
| Data Converters | A/D 10x12b SAR; D/A 2x12b |
| Oscillator Type | External, Internal |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Grade | - |
| Qualification | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 48-UFQFPN (7x7) |
| Package / Case | 48-UFQFN Exposed Pad |