Görsel mevcut değil
STM32G431K8T6 32-LQFP (7x7) Mikrodenetleyici Entegre Devre
STM32G431K8T6
- Üretici
- STMicroelectronics
- Kılıf / Paket
- —
STM32G431K8T6 32-LQFP (7x7) Mikrodenetleyici Entegre Devre Hakkında
STM32G431K8T6, ARM Cortex-M4F çekirdekli 32-bit mikrodenetleyicidir ve 64KB Flash bellek içerir. 170MHz hız, 26 I/O, CAN, I2C, SPI ve UART/USART gibi haberleşme arayüzlerini destekler. 32-LQFP (7x7) SMD pakettedir, 1.71V-3.6V besleme aralığında ve -40°C ile 85°C arasında çalışır.
STM32G431K8T6 IC MCU 32BIT 64KB FLASH 32LQFP
| Ürün Kodu | STM32G431K8T6 |
| Connectivity | CANbus, I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART |
| Core Processor | ARM® Cortex®-M4F |
| Core Size | 32-Bit |
| Data Converters | A/D 11x12b; D/A 4x12b |
| EEPROM Size | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 26 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Package / Case | 32-LQFP |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| Program Memory Size | 64KB (64K x 8) |
| Program Memory Type | Flash |
| RAM Size | 32K x 8 |
| Speed | 170MHz |
| Supplier Device Package | 32-LQFP (7x7) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.71V ~ 3.6V |