Görsel mevcut değil
STM32G071KBT6N 32-LQFP (7x7) Mikrodenetleyici Entegre Devre
STM32G071KBT6N
- Üretici
- STMicroelectronics
- Kılıf / Paket
- —
STM32G071KBT6N 32-LQFP (7x7) Mikrodenetleyici Entegre Devre Hakkında
STM32G071KBT6N, ARM Cortex-M0+ çekirdekli 32-bit mikrodenetleyicidir ve 128KB Flash bellek içerir. 32-LQFP (7x7) SMD pakette, 30 I/O hattı ve 64MHz çalışma hızına sahiptir. HDMI-CEC, I2C, SPI, UART/USART, LIN ve USB gibi arayüzleri destekler.
STM32G071KBT6N IC MCU 32BIT 128KB FLASH 32LQFP
| Ürün Kodu | STM32G071KBT6N |
| Connectivity | HDMI-CEC, I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB |
| Core Processor | ARM® Cortex®-M0+ |
| Core Size | 32-Bit |
| Data Converters | A/D 12x12b; D/A 2x12b |
| EEPROM Size | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 30 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Package / Case | 32-LQFP |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| Program Memory Size | 128KB (128K x 8) |
| Program Memory Type | Flash |
| RAM Size | 36K x 8 |
| Speed | 64MHz |
| Supplier Device Package | 32-LQFP (7x7) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.71V ~ 3.6V |