STM32G041F8P6 20-TSSOP Mikrodenetleyici Entegre Devre
170,68 TL
17,86 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
STM32G041F8P6
Stok Adedi
0
Fiyat
3,12 USD + KDV
STMicroelectronics STM32G041F8P6, ARM Cortex-M0+ tabanlı 32-bit mikrodenetleyicidir. 64KB Flash, 8KB RAM, 64MHz çalışma hızı ve 18 I/O sunar; I2C, SPI, UART/USART, LIN ve IrDA arayüzlerini destekler. 1.7V-3.6V besleme aralığında çalışır ve 20-TSSOP SMD pakettedir.
STM32G041F8P6 IC MCU 32BIT 64KB FLASH 20TSSOP
| Ürün Kodu | STM32G041F8P6 |
| Connectivity | I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART |
| Core Processor | ARM® Cortex®-M0+ |
| Core Size | 32-Bit |
| Data Converters | A/D 17x12b |
| EEPROM Size | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 18 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| Program Memory Size | 64KB (64K x 8) |
| Program Memory Type | Flash |
| RAM Size | 8K x 8 |
| Speed | 64MHz |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.7V ~ 3.6V |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!