STM32F411RET6 64-LQFP Mikrodenetleyici Entegre Devre
527,05 TL
55,14 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
STM32F411RET6
Stok Adedi
0
Fiyat
9,77 USD + KDV
STM32F411RET6, ARM Cortex-M4 çekirdekli 32-bit mikrodenetleyicidir. 512KB Flash, 128KB RAM, 100MHz çalışma hızı ve 50 I/O sunar; I2C, SPI, UART/USART ve USB OTG gibi arayüzleri destekler. 64-LQFP (10x10) SMD pakettedir ve 1.7V-3.6V besleme aralığında -40°C ile 85°C arasında çalışır.
STM32F411RET6 IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64LQFP
| Ürün Kodu | STM32F411RET6 |
| Connectivity | I²C, IrDA, LINbus, MMC/SD/SDIO, SPI, UART/USART, USB OTG |
| Core Processor | ARM® Cortex®-M4 |
| Core Size | 32-Bit |
| Data Converters | A/D 16x12b |
| EEPROM Size | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 50 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Package / Case | 64-LQFP |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| Program Memory Size | 512KB (512K x 8) |
| Program Memory Type | Flash |
| RAM Size | 128K x 8 |
| Speed | 100MHz |
| Supplier Device Package | 64-LQFP (10x10) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.7V ~ 3.6V |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!