STGIPQ5C60T-HZ 26-N2DIP 3 Faz IGBT IPM Entegre Devre
810,82 TL
84,83 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
STGIPQ5C60T-HZ
Stok Adedi
0
Fiyat
15,04 USD + KDV
STMicroelectronics STGIPQ5C60T-HZ, SLLIMM NANO 2nd serisi 3 faz IGBT tabanlı IPM sürücü modülüdür. Kontrol ve güç katını entegre yapıda sunar, 3 adet half-bridge çıkış konfigürasyonuna sahiptir. 500V maksimum yük gerilimi ve 13.5V–18V besleme aralığı ile through-hole 26-DIP (26-N2DIP) pakettedir.
STGIPQ5C60T-HZ SLLIMM NANO 2ND SERIES IPM, 3-PH
| Ürün Kodu | STGIPQ5C60T-HZ |
| Applications | Appliance |
| Current - Output | - |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Interface | - |
| Motor Type - AC, DC | AC, Synchronous |
| Motor Type - Stepper | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Configuration | Half Bridge (3) |
| Package / Case | 26-DIP Module |
| Part Status | Active |
| Step Resolution | - |
| Supplier Device Package | 26-N2DIP |
| Technology | IGBT |
| Voltage - Load | 500V (Max) |
| Voltage - Supply | 13.5V ~ 18V |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!