ST1S40IDR 8-SOIC 3A Ayarlanabilir Buck Regülatör Entegre Devre
142,08 TL
14,86 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
ST1S40IDR
Stok Adedi
0
Fiyat
2,64 USD + KDV
STMicroelectronics ST1S40IDR, 8-SOIC kılıfta SMD montajlı ayarlanabilir step-down (buck) DC-DC regülatör entegresidir. 4V-18V giriş aralığında çalışır, 0.8V-18V arası ayarlanabilir pozitif çıkış sağlar ve 3A çıkış akımını destekler. 850kHz anahtarlama frekansı ve senkron doğrultma özelliği bulunur.
ST1S40IDR IC REG BUCK ADJUSTABLE 3A 8SO
| Ürün Kodu | ST1S40IDR |
| Current - Output | 3A |
| Frequency - Switching | 850kHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 18V |
| Voltage - Input (Min) | 4V |
| Voltage - Output (Max) | 18V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!