ST1L05DPUR 8-DFN-EP (4x4) Ayarlanabilir LDO Regülatör Entegre Devre
82,38 TL
8,62 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
ST1L05DPUR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,53 USD + KDV
ST1L05DPUR, 1.22V ile 6.7V arasında ayarlanabilir pozitif lineer (LDO) regülatör entegresidir ve 1.3A çıkış akımı sağlar. 7V maksimum giriş gerilimi, Power Good çıkışı ve aşırı akım/aşırı sıcaklık korumaları bulunur. 8-VDFN Exposed Pad (8-DFN-EP 4x4) SMD pakettedir.
ST1L05DPUR IC REG LINEAR POS ADJ 1.3A 8DFN
| Ürün Kodu | ST1L05DPUR |
| Control Features | Power Good |
| Current - Output | 1.3A |
| Current - Quiescent (Iq) | 650 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 8-VDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| PSRR | 72dB (120Hz) |
| Supplier Device Package | 8-DFN-EP (4x4) |
| Voltage - Input (Max) | 7V |
| Voltage - Output (Max) | 6.7 V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.22V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.3V @ 1.3A (Typ) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!