ST1L05APU33R 3.3V 1.3A 6-DFN (3x3) Entegre Devre
82,42 TL
8,62 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
ST1L05APU33R
Stok Adedi
0
Fiyat
1,53 USD + KDV
STMicroelectronics ST1L05APU33R, 3.3V sabit çıkışlı pozitif lineer regülatördür ve 1.3A çıkış akımı sağlar. 6-VDFN (3x3) SMD pakettedir, maksimum 7V giriş gerilimi ile çalışır. Aşırı akım ve aşırı sıcaklık koruması içerir.
ST1L05APU33R IC REG LINEAR 3.3V 1.3A 6DFN
| Ürün Kodu | ST1L05APU33R |
| Control Features | - |
| Current - Output | 1.3A |
| Current - Quiescent (Iq) | 650 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | 6-VDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| PSRR | 65dB (120Hz) |
| Supplier Device Package | 6-DFN (3x3) |
| Voltage - Input (Max) | 7V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.5V @ 1.3A |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!