SPV1050TTR STMicroelectronics 20-VFQFPN (3x3) Entegre Devre
314,62 TL
32,91 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
SPV1050TTR
Stok Adedi
0
Fiyat
5,83 USD + KDV
SPV1050TTR, çoklu batarya kimyası destekleyen bir batarya şarj yönetim entegresidir. Maksimum 5.3V batarya paketi gerilimi ve 70mA’a kadar programlanabilir sabit şarj akımı sunar. 18V’a kadar besleme gerilimi ile çalışır ve 20-VFQFN Exposed Pad (20-VFQFPN 3x3) SMD pakettedir.
SPV1050TTR IC BATT CHG MULTI-CHEM 20VFQFPN
| Ürün Kodu | SPV1050TTR |
| Battery Chemistry | Multi-Chemistry |
| Battery Pack Voltage | 5.3V (Max) |
| Charge Current - Max | 70mA |
| Current - Charging | Constant - Programmable |
| Fault Protection | - |
| Interface | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Cells | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Package / Case | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Programmable Features | - |
| Supplier Device Package | 20-VFQFPN (3x3) |
| Voltage - Supply (Max) | 18V |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!