Görsel mevcut değil
SN74LVC257APWR 16-TSSOP 4x2:1 Multiplexer Entegre Devre
SN74LVC257APWR
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
SN74LVC257APWR 16-TSSOP 4x2:1 Multiplexer Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments SN74LVC257APWR, 4 x 2:1 yapıda çoklayıcı (multiplexer) entegre devredir. 1.65V–3.6V tek besleme ile çalışır ve çıkış akımı (High/Low) 24mA/24mA değerindedir. -40°C ile 85°C çalışma sıcaklığı aralığına sahip, 16-TSSOP SMD pakettir.
SN74LVC257APWR IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16TSSOP
| Ürün Kodu | SN74LVC257APWR |
| Circuit | 4 x 2:1 |
| Current - Output High, Low | 24mA, 24mA |
| Independent Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Type | Multiplexer |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 3.6V |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
SN74LVC257APWR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.