Görsel mevcut değil
SN74LVC1G18DBVR Texas Instruments SOT-23-6 1x1:2 Demultiplexer Entegre Devre
SN74LVC1G18DBVR
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
SN74LVC1G18DBVR Texas Instruments SOT-23-6 1x1:2 Demultiplexer Entegre Devre Hakkında
SN74LVC1G18DBVR, Texas Instruments üretimi 1 x 1:2 demultiplexer entegre devredir ve SOT-23-6 kılıftadır. 1.65V ile 5.5V arası tek besleme ile çalışır, çıkış akımı yüksek/düşük seviyede 32mA değerindedir. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasındadır.
SN74LVC1G18DBVR IC DEMULTIPLEXER 1 X 1:2 SOT23-6
| Ürün Kodu | SN74LVC1G18DBVR |
| Circuit | 1 x 1:2 |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |
| Independent Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
| Type | Demultiplexer |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
SN74LVC1G18DBVR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.