SN74LVC1G04DBVR SOT-23-5 1 Kanal İnvertör Entegre Devre
9,38 TL
0,98 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
SN74LVC1G04DBVR
Stok Adedi
0
Fiyat
0,17 USD + KDV
Texas Instruments SN74LVC1G04DBVR, 1 girişli 1 kanallı invertör (NOT) lojik entegresidir. 1.65V–5.5V besleme aralığında çalışır, SOT-23-5 (SC-74A/SOT-753) SMD kılıftadır. -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığını destekler.
SN74LVC1G04DBVR IC INVERTER 1CH 1-INP SOT23-5
| Ürün Kodu | SN74LVC1G04DBVR |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |
| Current - Quiescent (Max) | 10 µA |
| Features | - |
| Logic Level - High | 1.7V ~ 2V |
| Logic Level - Low | 0.7V ~ 0.8V |
| Logic Type | Inverter |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 3.7ns @ 5V, 50pF |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Inputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
SN74LVC1G04DBVR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!