Görsel mevcut değil
SN74LV32ANSR Texas Instruments 14-SO(SOP-14) Entegre Devre
SN74LV32ANSR
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
SN74LV32ANSR Texas Instruments 14-SO(SOP-14) Entegre Devre Hakkında
SN74LV32ANSR, Texas Instruments üretimi 4 kanallı 2 girişli OR kapısı entegresidir. 2V-5.5V besleme aralığında çalışır, yüzey montaj 14-SO (SOP-14) pakettedir. Çalışma sıcaklığı -40°C ile 125°C arasındadır.
SN74LV32ANSR IC GATE OR 4CH 2-INP 14SOP
| Ürün Kodu | SN74LV32ANSR |
| Current - Output High, Low | 12mA, 12mA |
| Current - Quiescent (Max) | 20 µA |
| Features | - |
| Logic Level - High | 1.5V |
| Logic Level - Low | 0.5V |
| Logic Type | OR Gate |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 7.5ns @ 5V, 50pF |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 4 |
| Number of Inputs | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-SO |
| Voltage - Supply | 2V ~ 5.5V |
SN74LV32ANSR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.