Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
SN74LV04ADR (SN74LV04AD, LV04A) SOIC-14 Entegre Devre
SN74LV04ADR
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
SN74LV04ADR (SN74LV04AD, LV04A) SOIC-14 Entegre Devre Hakkında
SN74LV04ADR (SN74LV04AD, LV04A) SOIC-14 INVERTER 6CH 6-INP 14SO Entegre Devre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Voltage - Supply | 2V ~ 5.5V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 14-SOIC |
| Features | - |
| Number of Circuits | 6 |
| Logic Type | Inverter |
| Number of Inputs | 6 |
| Current - Quiescent (Max) | 20 µA |
| Logic Level - High | 1.5V |
| Logic Level - Low | 0.5V |
| Product Category | Logic - Gates and Inverters |
| Low | 12mA |
| 50pF | 1 |
| 12mA | 1 |
| Max CL | 7.5ns @ 5V |