Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
SN74LS90D (SN74LS90) SOIC-14 Entegre Devre Hakkında
SN74LS90D (SN74LS90) SOIC-14 DECADE COUNTER 14-SO Entegre Devre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Voltage - Supply | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 14-SOIC |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Bits per Element | 4 |
| Trigger Type | Negative Edge |
| Logic Type | Counter |
| Reset | Asynchronous |
| Sayı Hızı | 42 MHz |
| Yön | Up |
| Zamanlama | - |
| Product Category | Logic - Counters |
| Dividers | 1 |
| Decade | 1 |