SN74LS74AN Texas Instruments 14-DIP (PDIP) Entegre Devre
SN74LS74AN, Texas Instruments üretimi 14-DIP (0.300", 7.62mm) kılıfta, pozitif kenar tetiklemeli 2 elemanlı D tipi flip-flop entegresidir. 4.75V–5.25V besleme aralığında çalışır ve complementary çıkış yapısına sahiptir. Through-hole montaj için uygundur, set (preset) ve reset fonksiyonlarını destekler.
SN74LS74AN 14-DIP (0.300", 7.62mm) kılıfta üretilmiştir. Flip Flop 2 Element D-Type 1 Bit Positive Edge 14-DIP (0.300", 7.62mm)
| Ürün Kodu | SN74LS74AN |
| Packaging | Tube |
| Package / Case | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Output Type | Complementary |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Elements | 2 |
| Function | Set(Preset) and Reset |
| Type | D-Type |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Current - Quiescent (Iq) | 8 mA |
| Current - Output High, Low | 400µA, 8mA |
| Trigger Type | Positive Edge |
| Clock Frequency | 33 MHz |
| Supplier Device Package | 14-PDIP |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 25ns @ 2.5V, 15pF |
| Number of Bits per Element | 1 |
SN74LS74AN Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.