Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
SN74LS38DR (SN74LS38D, SN74LS38) SOIC-14 Entegre Devre
SN74LS38DR
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
SN74LS38DR (SN74LS38D, SN74LS38) SOIC-14 Entegre Devre Hakkında
SN74LS38DR (SN74LS38D, SN74LS38) SOIC-14 GATE NAND OPEN 4CH 2IN 14SO Entegre Devre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 14-SOIC |
| Features | Open Collector |
| Number of Circuits | 4 |
| Logic Type | NAND Gate |
| Number of Inputs | 2 |
| Current - Quiescent (Max) | 2 mA |
| Logic Level - High | 2V |
| Logic Level - Low | 0.8V |
| Product Category | Logic - Gates and Inverters |
| Low | - |
| 24mA | 1 |
| 45pF | 1 |
| Max CL | 32ns @ 5V |