SN74HC259N Texas Instruments 16-PDIP 8-Bit Address Latch Entegre Devre
119,98 TL
12,55 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
SN74HC259N
Stok Adedi
0
Fiyat
2,24 USD + KDV
SN74HC259N, Texas Instruments üretimi 8-bit adreslenebilir D-tip latch entegresidir. 2V-6V besleme aralığında çalışır, 16-PDIP (DIP-16) kılıfta ve through-hole montaja uygundur. -40°C ile 85°C çalışma sıcaklığı aralığını destekler.
SN74HC259N IC 8-BIT ADDRESS LATCH 16-DIP
| Ürün Kodu | SN74HC259N |
| Circuit | 1:8 |
| Current - Output High, Low | 5.2mA, 5.2mA |
| Delay Time - Propagation | 13ns |
| Independent Circuits | 1 |
| Logic Type | D-Type, Addressable |
| Mounting Type | Through Hole |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Standard |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-PDIP |
| Voltage - Supply | 2V ~ 6V |
SN74HC259N Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!