Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
SN74HC191N (SN74HC191) DIP-16 Entegre Devre Hakkında
SN74HC191N (SN74HC191) DIP-16 4-BIT UP/DN BIN CNTR 16-DIP Entegre Devre
| Montaj Tipi | Through Hole |
|---|---|
| Voltage - Supply | 2 V ~ 6 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 16-PDIP |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Bits per Element | 4 |
| Trigger Type | Positive Edge |
| Logic Type | Binary Counter |
| Reset | - |
| Sayı Hızı | 24 MHz |
| Yön | Up |
| Zamanlama | Synchronous |
| Product Category | Logic - Counters |
| Dividers | 1 |
| Down | 1 |