Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
SN74HC161DR (SN74HC161D) SOIC-16 Entegre Devre
SN74HC161DR
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
SN74HC161DR (SN74HC161D) SOIC-16 Entegre Devre Hakkında
SN74HC161DR (SN74HC161D) SOIC-16 4BIT SYNC BINRY COUNTR 16SO Entegre Devre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Voltage - Supply | 2 V ~ 6 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 16-SOIC |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Bits per Element | 4 |
| Trigger Type | Positive Edge |
| Logic Type | Binary Counter |
| Reset | Asynchronous |
| Sayı Hızı | 36 MHz |
| Yön | Up |
| Zamanlama | Synchronous |
| Product Category | Logic - Counters |
| Dividers | 1 |