Görsel mevcut değil
SN74HC157DR Texas Instruments 16-SOIC 4x2:1 Multiplexer Entegre Devre
SN74HC157DR
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
SN74HC157DR Texas Instruments 16-SOIC 4x2:1 Multiplexer Entegre Devre Hakkında
SN74HC157DR, Texas Instruments üretimi 4 x 2:1 çoklayıcı (multiplexer) entegresidir. 2V–6V tek besleme ile çalışır ve SMD 16-SOIC kılıftadır. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasındadır.
SN74HC157DR IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOIC
| Ürün Kodu | SN74HC157DR |
| Circuit | 4 x 2:1 |
| Current - Output High, Low | 7.8mA, 7.8mA |
| Independent Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Type | Multiplexer |
| Voltage - Supply | 2V ~ 6V |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
SN74HC157DR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.