Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
SN74HC153N (SN74HC153) DIP-16 Entegre Devre Hakkında
SN74HC153N (SN74HC153) DIP-16 MULTIPLEXER 2 X 4:1 16DIP Entegre Devre
| Montaj Tipi | Through Hole |
|---|---|
| Voltage - Supply | 2V ~ 6V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 16-PDIP |
| Tip | Multiplexer |
| Devre | 2 x 4 |
| Independent Circuits | 1 |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Category | Logic - Signal Switches |
| Low | 7.8mA |
| Decoders | 1 |
| 7.8mA | 1 |