Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
SN74HC148DR (SN74HC148D) SOIC-16 Entegre Devre
SN74HC148DR
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
SN74HC148DR (SN74HC148D) SOIC-16 Entegre Devre Hakkında
SN74HC148DR (SN74HC148D) SOIC-16 PRIORITY ENCOD 1 X 8:3 16SO Entegre Devre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Voltage - Supply | 2V ~ 6V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 16-SOIC |
| Tip | Priority Encoder |
| Devre | 1 x 8 |
| Independent Circuits | 1 |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Category | Logic - Signal Switches |
| Low | 5.2mA |
| 5.2mA | 1 |
| Decoders | 1 |