Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
SN74HC05DR (SN74HC05D) SOIC-14 Entegre Devre Hakkında
SN74HC05DR (SN74HC05D) SOIC-14 INVERTER OD 6CH 6-INP 14SO Entegre Devre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Voltage - Supply | 2V ~ 6V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 14-SOIC |
| Features | Open Drain |
| Number of Circuits | 6 |
| Logic Type | Inverter |
| Number of Inputs | 6 |
| Current - Quiescent (Max) | 2 µA |
| Logic Level - High | 1.5V ~ 4.2V |
| Logic Level - Low | 0.5V ~ 1.8V |
| Product Category | Logic - Gates and Inverters |
| Low | - |
| 50pF | 1 |
| 5.2mA | 1 |
| Max CL | 20ns @ 6V |