SN74HC02PWR Texas Instruments 4x 2 Girişli NOR 14-TSSOP Entegre Devre
26,68 TL
2,79 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
SN74HC02PWR
Stok Adedi
0
Fiyat
0,50 USD + KDV
SN74HC02PWR, Texas Instruments üretimi 4 kanallı, 2 girişli NOR kapı entegresidir. 2V-6V besleme aralığında çalışır ve 14-TSSOP SMD pakettedir. Çalışma sıcaklığı -40°C ile 85°C arasındadır.
SN74HC02PWR IC GATE NOR 4CH 2-INP 14TSSOP
| Ürün Kodu | SN74HC02PWR |
| Current - Output High, Low | 5.2mA, 5.2mA |
| Current - Quiescent (Max) | 2 µA |
| Features | - |
| Logic Level - High | 1.5V ~ 4.2V |
| Logic Level - Low | 0.5V ~ 1.8V |
| Logic Type | NOR Gate |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 15ns @ 6V, 50pF |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 4 |
| Number of Inputs | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Voltage - Supply | 2V ~ 6V |
SN74HC02PWR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!