Görsel mevcut değil
SN74F258N 4x2:1 Multiplexer 16-PDIP Entegre Devre
SN74F258N
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
SN74F258N 4x2:1 Multiplexer 16-PDIP Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments SN74F258N, 4 x 2:1 yapıda multiplexer entegresidir. 4.5V–5.5V tek besleme ile çalışır ve through-hole montaja uygun 16-PDIP (DIP-16) kılıftadır. Çalışma sıcaklığı aralığı 0°C ile 70°C arasındadır.
SN74F258N IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16DIP
| Ürün Kodu | SN74F258N |
| Circuit | 4 x 2:1 |
| Current - Output High, Low | 3mA, 24mA |
| Independent Circuits | 1 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-PDIP |
| Type | Multiplexer |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
SN74F258N Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.