Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
SD-15A-12 9.2V-18V DC Giriş 12V DC Çıkış 15W DC-DC Konvertör
SD-15A-12
- Üretici
- Meanwell
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
SD-15A-12 9.2V-18V DC Giriş 12V DC Çıkış 15W DC-DC Konvertör Hakkında
SD-15A-12 9.2V-18V DC Giriş 12V DC Çıkış 15W DC-DC Konvertör
Satın aldığınız Mean Well ürününün seri numarası ile garanti kapsamını ve orijinalliğini Mean Well’in resmi doğrulama sistemi üzerinden kontrol edebilirsiniz. Kontrol aracına gitmek için tıklayın.
| Çıkış Sayısı | 1 |
|---|---|
| Montaj Tipi | Chassis Mount |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ~ 60°C (With Derating) |
| Uygulamalar | ITE (Commercial) |
| Tip | Enclosed |
| Çıkış Akımı (Maks) | 1.25A |
| İzolasyon Voltajı | 1.5 kV |
| Standard Number | - |
| Verimlilik | 72% |
| Güç (Watt) | 15W |
| Giriş Voltajı (Maks) | 18V |
| Giriş Voltajı (Min) | 9.2V |
| Çıkış Voltajı 1 | 12V |
| Çıkış Voltajı 2 | - |
| Çıkış Voltajı 3 | - |
| Çıkış Voltajı 4 | - |