SC197ULTRT 18-UFQFN Exposed Pad Buck Regülatör Entegre Devre
199,48 TL
20,87 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
SC197ULTRT
Stok Adedi
0
Fiyat
3,70 USD + KDV
Semtech SC197ULTRT, 18-UFQFN Exposed Pad kılıfta, senkron doğrultuculu step-down (buck) anahtarlamalı regülatör entegresidir. 2.9V-5.5V giriş aralığında çalışır, 2 çıkışlı ve 0.8V-3.3V aralığında programlanabilir çıkış sunar. 500mA çıkış akımı ve 3.5MHz anahtarlama frekansına sahiptir.
SC197ULTRT 18-UFQFN Exposed Pad kılıfta üretilmiştir. Buck Switching Regulator IC Positive Programmable 0.8V 2 Output 500mA 18-UFQFN Exposed Pad
| Ürün Kodu | SC197ULTRT |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Function | Step-Down |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Output Type | Programmable |
| Number of Outputs | 2 |
| Voltage - Input (Min) | 2.9V |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
| Voltage - Output (Max) | 3.3V |
| Current - Output | 500mA |
| Frequency - Switching | 3.5MHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 18-UFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 18-MLPQ-UT (2x3) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!