S-1212B50-M5T1U SOT-23-5 (SC-74A/SOT-753) Entegre Devre
110,50 TL
11,56 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
S-1212B50-M5T1U
Stok Adedi
0
Fiyat
2,05 USD + KDV
ABLIC S-1212B50-M5T1U, 5V sabit çıkışlı pozitif lineer voltaj regülatör entegresidir. 250mA çıkış akımı sunar, maksimum 36V giriş gerilimini destekler ve Enable kontrol pinine sahiptir. SOT-23-5 (SC-74A/SOT-753) SMD kılıftadır; aşırı akım ve termal kapanma korumaları bulunur.
S-1212B50-M5T1U SC-74A, SOT-753 kılıfta üretilmiştir. Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 250mA SOT-23-5
| Ürün Kodu | S-1212B50-M5T1U |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Output Type | Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Output | 250mA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Current - Quiescent (Iq) | 3.5 µA |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Number of Regulators | 1 |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Control Features | Enable |
| PSRR | 40dB (100Hz) |
| Voltage Dropout (Max) | 0.8V @ 250mA (Typ) |
| Protection Features | Over Current, Thermal Shutdown |
| Current - Supply (Max) | 8.5 µA |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!