Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
RPS-120-15 15V Çıkış 5.6A 84W(120WForcedAir) SMPS Güç Kaynağı
RPS-120-15
- Üretici
- Meanwell
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
RPS-120-15 15V Çıkış 5.6A 84W(120WForcedAir) SMPS Güç Kaynağı Hakkında
RPS-120-15 15V Çıkış 5.6A 84W(120WForcedAir) SMPS Güç Kaynağı
Satın aldığınız Mean Well ürününün seri numarası ile garanti kapsamını ve orijinalliğini Mean Well’in resmi doğrulama sistemi üzerinden kontrol edebilirsiniz. Kontrol aracına gitmek için tıklayın.
| Çıkış Sayısı | 1 |
|---|---|
| Montaj Tipi | Chassis Mount |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ~ 70°C (With Derating) |
| Uygulamalar | Medical |
| Tip | Open Frame |
| Giriş Voltajı | 80 ~ 264 VAC 113 ~ 370 VDC |
| Features | Adjustable Output |
| Çıkış Akımı (Maks) | 5.6A |
| İzolasyon Voltajı | 4 kV |
| Standard Number | - |
| Verimlilik | 89% |
| Güç (Watt) | 84W (120W Forced Air) |
| Çıkış Voltajı 1 | 15V |
| Çıkış Voltajı 2 | - |
| Çıkış Voltajı 3 | - |
| Çıkış Voltajı 4 | - |