Görsel mevcut değil
Renesas RAA2230114GSP#HA0 8-SOIC Entegre Devre
RAA2230114GSP#HA0
- Üretici
- Renesas Electronics
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Renesas RAA2230114GSP#HA0 8-SOIC Entegre Devre Hakkında
Renesas RAA2230114GSP#HA0, 8-SOIC (3.90mm) kılıfta, buck topolojili offline dönüştürücü entegresidir. 30kHz anahtarlama frekansı ile çalışır, 700V breakdown değerine sahiptir ve dahili anahtar içerir. Akım sınırlama, aşırı yük, aşırı sıcaklık ve kısa devre korumaları bulunur.
RAA2230114GSP#HA0 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) kılıfta üretilmiştir. Converter Offline Buck Topology 30kHz 8-SOIC
| Ürün Kodu | RAA2230114GSP#HA0 |
| Output Isolation | Non-Isolated |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Voltage - Breakdown | 700V |
| Topology | Buck |
| Voltage - Start Up | 5.9 V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 375V |
| Duty Cycle | - |
| Frequency - Switching | 30kHz |
| Power (Watts) | 5 W |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Short Circuit |
| Control Features | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Mounting Type | Surface Mount |
RAA2230114GSP#HA0 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.