Renesas ISL2111ARTZ-T Half-Bridge Gate Driver Entegre Devre
502,33 TL
52,55 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
ISL2111ARTZ-T
Stok Adedi
0
Fiyat
9,32 USD + KDV
Renesas ISL2111ARTZ-T, half-bridge yapı için 2 sürücülü, non-inverting girişli gate driver entegresidir. 8V-14V besleme aralığında çalışır, bootstrap ile 114V yüksek taraf maksimum gerilimi destekler ve 3A/4A tepe kaynak/sink akımı sunar. 10-WDFN exposed pad (10-TDFN 4x4) SMD kılıfta, -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
ISL2111ARTZ-T 10-WDFN Exposed Pad kılıfta üretilmiştir. Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 10-TDFN (4x4)
| Ürün Kodu | ISL2111ARTZ-T |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Package / Case | 10-WDFN Exposed Pad |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Voltage - Supply | 8V ~ 14V |
| Input Type | Non-Inverting |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | 114 V |
| Supplier Device Package | 10-TDFN (4x4) |
| Rise / Fall Time (Typ) | 9ns, 7.5ns |
| Channel Type | Independent |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Number of Drivers | 2 |
| Gate Type | N-Channel MOSFET |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 1.4V, 2.2V |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 3A, 4A |
| Programmable | Not Verified |
ISL2111ARTZ-T Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!