Görsel mevcut değil
R7FA6E10D2CFM#AA0 Renesas 64-LQFP Entegre Devre
R7FA6E10D2CFM#AA0
- Üretici
- Renesas Electronics
- Kılıf / Paket
- —
R7FA6E10D2CFM#AA0 Renesas 64-LQFP Entegre Devre Hakkında
Renesas R7FA6E10D2CFM#AA0, 64-LQFP (10x10) kılıfta ARM Cortex-M33 tabanlı 32-bit mikrodenetleyicidir. 200MHz hız, 512KB Flash, 256KB RAM ve 8KB EEPROM içerir; 2.7V–3.6V besleme aralığında çalışır. CANbus, I2C, SPI, UART/USART ve USB gibi arayüzleri ile 41 I/O sunar.
R7FA6E10D2CFM#AA0 64-LQFP kılıfta üretilmiştir. ARM® Cortex®-M33 RA6E1 Microcontroller IC 32-Bit 200MHz 512KB (512K x 8) FLASH 64-LFQFP (10x10)
| Ürün Kodu | R7FA6E10D2CFM#AA0 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Core Processor | ARM® Cortex®-M33 |
| Core Size | 32-Bit |
| Speed | 200MHz |
| Connectivity | CANbus, I2C, MMC/SD, QSPI, SCI, SmartCard, SPI, UART/USART, USB |
| Peripherals | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Number of I/O | 41 |
| Program Memory Size | 512KB (512K x 8) |
| Program Memory Type | FLASH |
| EEPROM Size | 8K x 8 |
| RAM Size | 256K x 8 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 2.7V ~ 3.6V |
| Data Converters | A/D 7x12b SAR; D/A 1x12b |
| Oscillator Type | Internal |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 64-LFQFP (10x10) |
| Package / Case | 64-LQFP |
R7FA6E10D2CFM#AA0 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.