Görsel mevcut değil
R5F513T3ADFJ#30 Renesas 32-LQFP (7x7) Entegre Devre
R5F513T3ADFJ#30
- Üretici
- Renesas Electronics
- Kılıf / Paket
- —
R5F513T3ADFJ#30 Renesas 32-LQFP (7x7) Entegre Devre Hakkında
Renesas R5F513T3ADFJ#30, RX çekirdekli 32-bit mikrodenetleyici entegre devredir. 32MHz hız, 64KB Flash ve 12KB RAM içerir; I²C, LINbus, SCI ve SPI haberleşmeyi destekler. 2.7V-5.5V besleme aralığında, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 32-LQFP (7x7) SMD kılıftadır.
R5F513T3ADFJ#30 32-LQFP kılıfta üretilmiştir. RX RX100 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 32-LQFP (7x7)
| Ürün Kodu | R5F513T3ADFJ#30 |
| Packaging | Tray |
| Core Processor | RX |
| Core Size | 32-Bit |
| Speed | 32MHz |
| Connectivity | I²C, LINbus, SCI, SPI |
| Peripherals | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Number of I/O | 22 |
| Program Memory Size | 64KB (64K x 8) |
| Program Memory Type | FLASH |
| EEPROM Size | - |
| RAM Size | 12K x 8 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 2.7V ~ 5.5V |
| Data Converters | A/D 5x12b; D/A 1x8b |
| Oscillator Type | Internal |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 32-LQFP |
| Supplier Device Package | 32-LQFP (7x7) |