PIC18F24Q71-I/SP 28-SPDIP (28-DIP 7.62mm) Entegre Devre
146,64 TL
15,34 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
PIC18F24Q71-I/SP
Stok Adedi
0
Fiyat
2,72 USD + KDV
Microchip PIC18F24Q71-I/SP, 28-SPDIP (28-DIP 7.62mm) kılıfta 8-bit PIC tabanlı mikrodenetleyicidir. 64MHz hız, 16KB FLASH ve 1K x 8 RAM içerir; 1.8V-5.5V besleme aralığında çalışır. I2C, SPI, UART/USART, LINbus, RS-232 ve RS-485 arayüzlerini destekler ve -40°C ile 85°C arasında kullanılabilir.
PIC18F24Q71-I/SP 28-DIP (0.300", 7.62mm) kılıfta üretilmiştir. PIC PIC® Q71 Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 16KB (16K x 8) FLASH 28-SPDIP
| Ürün Kodu | PIC18F24Q71-I/SP |
| Core Processor | PIC |
| Core Size | 8-Bit |
| Speed | 64MHz |
| Connectivity | I2C, LINbus, RS-232, RS-485, SPI, UART/USART |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Number of I/O | 26 |
| Program Memory Size | 16KB (16K x 8) |
| Program Memory Type | FLASH |
| EEPROM Size | - |
| RAM Size | 1K x 8 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.8V ~ 5.5V |
| Data Converters | A/D 24x12b SAR; D/A 2x8b, 1x10b |
| Oscillator Type | External, Internal |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Supplier Device Package | 28-SPDIP |
| Package / Case | 28-DIP (0.300", 7.62mm) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!