OPA627SM TO-99-8 Tekli Op-Amp Entegre Devre
Texas Instruments OPA627SM, TO-99-8 metal kılıfta, through-hole montajlı tek kanallı genel amaçlı operasyonel yükselteçtir. 16 MHz kazanç bant genişliği, 55 V/µs slew rate ve 40 µV giriş ofset gerilimi değerlerine sahiptir. -55°C ile 125°C çalışma sıcaklık aralığında, 9 V ile 36 V besleme aralığında kullanılabilir.
OPA627SM IC OPAMP GP 1 CIRCUIT TO99-8
| Ürün Kodu | OPA627SM |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Current - Output / Channel | 45 mA |
| Current - Supply | 7mA |
| Gain Bandwidth Product | 16 MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Output Type | - |
| Package / Case | TO-99-8 Metal Can |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 55V/µs |
| Supplier Device Package | TO-99-8 |
| Voltage - Input Offset | 40 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 9 V |
OPA627SM Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.