Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
OPA4134UA (OPA4134) SOIC-14 Entegre Devre Hakkında
OPA4134UA (OPA4134) SOIC-14 AUDIO 4 CIRCUIT 14SO Entegre Devre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 14-SOIC |
| Current - Supply | 4mA (x4 Channels) |
| Çıkış Tipi | - |
| SR - Slew Rate | 20V/µs |
| Current - Input Bias | 5 pA |
| Current - Output / Channel | 35 mA |
| Gain Bandwidth Product | 8 MHz |
| Number of Circuits | 4 |
| Voltage - Input Offset | 500 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 5 V |
| Amplifikatör Tipi | Audio |
| -3db Bant Genişliği | - |
| Product Category | Linear - Amplifiers - Instrumentation |
| Buffer Amps | 1 |