onsemi UC3843BDR2G 14-SOIC Flyback Kontrol Entegre Devre
52,00 TL
5,44 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UC3843BDR2G
Stok Adedi
0
Fiyat
0,96 USD + KDV
UC3843BDR2G, onsemi üretimi flyback/boost topolojileri için PWM kontrol entegresidir ve 14-SOIC SMD pakettedir. 7.6V–30V besleme aralığında çalışır, anahtarlama frekansı 500kHz’e kadar çıkabilir ve maksimum görev döngüsü %96’dır. Tek çıkışlı, transistör sürücülü ve 0°C ile 70°C aralığında çalışacak şekilde belirtilmiştir.
UC3843BDR2G IC REG CTRLR FLYBACK 14SOIC
| Ürün Kodu | UC3843BDR2G |
| Clock Sync | No |
| Control Features | Frequency Control |
| Duty Cycle (Max) | 96% |
| Frequency - Switching | Up to 500kHz |
| Function | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Output Configuration | Positive, Isolation Capable |
| Output Phases | 1 |
| Output Type | Transistor Driver |
| Part Status | Active |
| Serial Interfaces | - |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Boost, Flyback |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 7.6V ~ 30V |
UC3843BDR2G Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!