onsemi UC3842BDR2G 14-SOIC PWM Kontrol Entegre Devre
58,30 TL
6,10 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UC3842BDR2G
Stok Adedi
0
Fiyat
1,08 USD + KDV
UC3842BDR2G, onsemi üretimi PWM kontrolör entegresidir ve 14-SOIC SMD pakettedir. 10V-30V besleme aralığında çalışır, 1 çıkışlıdır ve anahtarlama frekansı 500kHz'e kadar destekler. Boost ve flyback topolojilerinde, step-up ve step-up/step-down uygulamalarında kullanılabilir.
UC3842BDR2G IC REG CTRLR PWM CM 14-SOIC
| Ürün Kodu | UC3842BDR2G |
| Clock Sync | No |
| Control Features | Frequency Control |
| Duty Cycle (Max) | 96% |
| Frequency - Switching | Up to 500kHz |
| Function | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Output Configuration | Positive, Isolation Capable |
| Output Phases | 1 |
| Output Type | Transistor Driver |
| Part Status | Active |
| Serial Interfaces | - |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Boost, Flyback |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 10V ~ 30V |
UC3842BDR2G Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!